SPOLUPRÁCE

Cílem Nudomoru je vytvořit online platformu společného sdílení, založenou na osobních zkušenostech. Autorem našich příspěvků se může stát každý, stačí se zaregistrovat jako ZADAVATEL a vytvořit si profil, pod kterým budeš příspěvky publikovat. A jak rozlišit “aktivitu” od “služby”?

AKTIVITA

Je jakákoliv akce, která má datum nebo časové rozmezí, ve kterém se koná. Aktivity jsou například rodinné akce a projekty, workshopy, výstavy, dětská divadelní představení, rodinné programy kin, doprovodné programy pro děti, aj. Vlastní příspěvek s aktivitou můžeš vytvořit v jednoduchém adminu a pak stačí počkat, až ho schválíme a pustíme online.

SLUŽBA

Je spíše dlouhodobá nabídka rodinných míst, ať už jde o dětské koutky, mateřská centra, divadla, dlouhodobé kurzy, parky, muzea, sportovní areály, aj. Vlastní příspěvek se službou můžeš vytvořit v jednoduchém adminu a pak stačí počkat, až ho schválíme a pustíme online.

ČLÁNEK

Článek na Nudomoru může být jednorázový autorský příspěvek nebo dlouhodobý blog na vážná i vtipná témata rodiny a dětí. Chceš-li na Nudomoru publikovat články, ozvi se nám prosím na [email protected] a my ti dáme prostor.

Jsme otevřeni jakékoliv formě spolupráce. Znáš-li někoho, kdo by rád na Nudmoru publikoval, dej mu o nás prosím vědět. Děkujeme.