Hravé říční koryto s přepouštěcími hrázemi

Park Maxe van der Stoela s dětskými prvky, říčním korytem, posilovacími stroji pro dospělé nebo jen společný relax s dětmi.

1bdb39d9cbde2a301e7db686ced52a59

Léta jsem kolem tohoto parku jezdila tramvají do práce a vždycky mě zaujalo to množství drobotiny, které v něm běhalo. Z dálky nebylo vidět co za atrakci všechny přilákalo, myslela jsem, že jde jen o běžné hřiště. Teď už jsem to pochopila.

Parčík je vlastně říční koryto a nabízí tak skvělé osvěžení po celé léto vlastně v bezprostřední blízkosti Pražského hradu. Vodní tok říčky Brusnice, který je přerušován malými hrázemi, se kterými si děti mohou volně hrát a propouštět vodu, zabaví kluky i holky s nadšením. Nejen tento prvek, ale i příjemné a čisté prostředí, lavičky, místa pro piknik a relaxaci i hravé prvky lákají mnoho návštěvníků.

Z vlastní zkušenosti mohu tento park vřele doporučit. Nejen děti, ale i maminky tady brzy navazují přátelství. Podle vlastního uvážení nezapomeňte věci k vodě nebo náhradní oblečení. Já nechávám prcka běhat na nahuláče a rozhodně nejsem sama. Botky do vody jsou jistotou, že děti neuklouznou při chůzi po oblázcích v korytu řeky. Nezapomeňte přibalit svačinku, v blízkosti chybí obchůdek s občerstvením.

Nechce-li se vám na veřejné koupaliště a chcete jen děti osvěžit a zabavit volnou hrou, tento park bude skvělou volbou.

Adresa
Park Maxe van der Stoela
Na Hubálce 922/1, 169 00 Praha 6-Střešovice, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: 220189566
Www: www.praha6.cz
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.