MATEŘSKÁ CENTRA A HERNY přidat do oblíbených

Family Centrum OC Šestka - herna i programy

Barevný svět kostek všude kam se podíváš.

2da600de9a04337a5556f4c8593f5357

Už na základní škole jsem milovala rozdávat dárky. Narozeniny, svátky, Velikonoce, Vánoce, vždycky se našla příležitost obdarovávat a blahopřát. Není proto divu, že slavím každý měsíc Daníkovo narození. Někomu to bude připadat dětinské nebo hloupé, ale já si každého 17. v měsíci připomínám prckovy narozeniny a snažím se mu udělat mimořádnou radost.

Protože je v tomto období nadšený z každého hřiště a prolézačky, rozhodla jsem se prozkoumat novou hernu. Už jsem o ní na hřištích několikrát slyšela mezi maminkami vykládat. Ale supr dětská herna v nákupním centru? Tomu se mi fakt nechtělo nějak věřit. Brouzdání v obchodňáku rozhodně nepatří mezi mé oblíbené činnosti, ale k Danovým 20 měsícům jsem se rozhodla do Nákupního centra Šestka vydat.

Dětská herna s názvem Family Centrum je vlastně velkým volným prostorem, kde mohou děti naplno vybouřit svou energii. Hlavním herním prvkem jsou velké barevné kostky různého tvaru a z lehoučkého materiálu. S těmi se děti jen tak někde nesetkají a jsou pro ně neskutečným zdrojem zábavy. Malí na nich balancují a přemisťují menší kostky tam a zpátky, větší děti staví domky, bunkry a pevnosti.

Já osobně jsem čekala více různorodých prvků. Podle dětských výrazů a přemlouvání rodičů, kteří by rádi pokračovali v nákupu je ale jasné, že vnímání dětí a dospělých je často úplně jiné. Méně je hold někdy více. V herně je zakázáno jíst a pít, a také přebalovat menší děti.

Prostor je určen jen dětem do 10 let a není možné si zde nechat dítě hrát a odejít například “shopovat”. Tato herna je určitě skvělým lákadlem, jak přemluvit děti, aby přežily nějaký ten výběr oblečení nebo potravin. Po náročném nákupu si tak rodiče rádi sednou do pohodlné sedačky a ty své raubíře sledují jen tak po očku.

O víkendech pořádá Family Centrum speciální programy pro děti - vždy od 14.00 hod. Připraveny jsou dílničky a divadélka. My se určitě zajedeme na něco podívat.

Adresa
OC Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6-Ruzyně, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: 225023100
Www: https://www.oc-sestka.cz/obchody/sluzby-a-zabava/family-centrum/
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.