Pohyb dětem - společný program zdravě a hravě

Zábavné cvičení a hry připravené všechny od kojenců až po předškoláky.

87e77c215553b1c7b06f9f1a71849b3d

Zazvoním na zvonek pěkného domu s nápisem Pohyb dětem a v mikrofonu se ozve milý hlas "pojďte po stopičkách". Můj zájem stoupá a napínavě následuji cestičku, přes parkoviště pro kočárky, až k recepci. Vstupuji do vzdušného a moc příjemného prostředí, kde nás mile přivítají a Daník dostane jmenovku na tričko.

Před začátkem lekce posedíme v kavárně a malý nic netušíc, co ho čeká, rovnou skočí do dětského koutku. Začínají přicházet další maminky s dětmi ve stejném věku jako můj synek (18.- 22. měsíců). Právě pro ně by dnes měla být připravena třičtvrtěhodinka zábavného cvičení.

Lekce začíná v místnosti o patro výš plné nejrůznějších pomůcek a hraček. Vítají nás dvě příjemné lektorky a rovnou děti uvádějí do kočičí dráhy. Tady hledají prckové balanc, ohmatávají nožkama povrchy věcí, vylézají a slézají překážky, prolézají tunely. A náramně je to baví. Pak lekci převezmou lektorky. Program mají dokonale připravený. Je pestrý, plný hudby, zpěvu, pohybu a srandy. Děti se nejen hýbou, ale musí i přemýšlet. Já i malý jsme opravdu nadšení a užíváme si to až do poslední minuty. Na závěr se děti scházejí dole v kavárně na nějakou tu dobrou odměnu v podobě dortíku, sušenky nebo šťávy. V koutku si ještě volně pohrají a maminky pokecají. A já odcházím maximálně spokojená.

Tak úžasnou profesionalitu a maximální komfort jsem ještě nezažila. Pohyb dětem, který má po Praze hned několik poboček, připravuje lekce podle vypracované metodiky, ve které přihlíží na psychický i fyzický vývoj dítěte. Pracují zde opravdové odbornice, ale jak jsem poznala, hlavně sympatické lektorky, které jsou pro spokojený pocit všech nejdůležitější.

Adresa
Pohyb dětem
Vokovická 374/34, 160 00 Praha 6-Vokovice, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: +420 602 471 541
Www: http://pohyb-detem.cz/
Tagy
0-3, 4-6
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.