MATEŘSKÁ CENTRA A HERNY přidat do oblíbených

Rodinná kavárna Halabala café&baby

Kavárna s dětským koutkem a venkovním hřištěm, která připravuje i kroužky pro rodiče a děti.

7f361c289f62b12fc86be1b923a674fd

Z návštěvy kavárny Halabala jsem odcházela nerada, objal mě totiž pocit domácí pohody. Jde cítit, že toto místo je vytvořeno pro děti a jejich rodiče s láskou. Nic nabubřelého, přemodernizovaného.

Jde o malou kavárnu s hracím koutkem a oploceným hřištěm s pískovištěm, průlezkou a odrážedly. Z občerstvení si můžete vybrat tradičně z kávy, limonád, koláčů a panini. Perfektní je nabídka čerstvého ovocného pyré a jogurtových dezertů. Rodinnou atmosféru určitě doplňuje také mikrovlnná trouba pro přihřátí vlastního jídla.

V průběhu školního roku se v Halabala konají kurzy a speciální akce. Maminky, které si přijdou zacvičit jógu či pilates do menší tělocvičny u kavárny je zajištěné hlídání pro děti zdarma. Sami prckové pak můžou do tanečního kroužku, tvořivých hrátek, na jógu, loutkohraní nebo hrátky s batolátky.

Cena za jednotlivé hodiny je fajn, pohybuje se od 70 do 100 Kč. Navštívit můžete i mimořádné akce: Velikonoční dílny, Adventní tvoření nebo Dýňové slavnosti. Pro setkání s kamarádkami a pohodové posezení u kávy s dětmi v koutku je toto místo ideální.

Adresa
Halabala cafe & baby
Hládkov 686/3, 169 00 Praha 6-Střešovice, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: +420 222 264 838
Www: http://halabalacafe.cz/
Tagy
Služba hlídání dětí
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.