MATEŘSKÁ CENTRA A HERNY přidat do oblíbených

Dětská herna Človíčkov - od batolat po školáky

Místo, kde najdou děti nekonečné množství zábavy.

Fd2e271316f04eca3731eea78ca97a51

Do Človíčka na Praze 5 - Lužiny jsme vyrazili v parných letních pražských dnech cíleně. Už z webových stránek bylo jasné, že to bude skvělá volba. Velká herna nabízí tolik atrakcí, že je to pro děti zábava až do úplného vyčerpání sil (tak to bylo u mého malého). Prostor je rozdělený na dvě zóny.

V jedné je část pro nejmenší (kuličkový bazének, kuchyňka, stavebnice a houpadla). Druhou zónu tvoří velký hrad, kterému se říká cha-cha box. V něm je zabudovaná trampolínka, skluzavka a bludiště. Vůbec nejoblíbenější atrakcí jsou vedle odrážedel barevná autíčka, která parkují uvnitř hradu. Děti na nich řádily skoro nonstop, a tak byl v boxu furt šrumec.

Centrum nabízí spoustu dobrot a automatů na sladkosti. Bar prodává pohoštění pro rodiče i prcky. Mně se moc líbí také veselá výmalba a postavičky človíčků, jejichž motiv je stejný pro všechny herny Človíčkov.

Při návštěvě herny však musíte pamatovat na svou peněženku. Vstupné za dítě je 79 Kč, ale není možné pít a konzumovat vlastní potraviny. Vše musíte zakoupit, a tak je potřeba počítat minimálně se 150 Kč. Při oslavě narozenin je cena za dítě 249 Kč.

Človíčkov má v České republice hned několik poboček, v Praze najdete podobné centrum také v DBK Budějovická.

Adresa
Človíčkov, Obchodní centrum Lužiny
Archeologická 2256/1, 155 00 Praha 13-Stodůlky, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: + 420 773 555 592
Www: http://www.clovickov.cz/pobocky/praha-oc-luziny/
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.