PONY procházky - na hřbetě poníka v okolí Okoře

Jízda v sedle krásnou krajinou se stane zážitkem, na které vaše dítě nezapomene.

072ee4c95f1c9e8f1041992ef8f289fb

Snad každá mladá slečna se někdy chtěla stát princeznou. Tu máme spojenou nejen s krásnými šaty a korunkou, ale i s jízdou na koni. Možná právě to je důvod, proč děti láká sednou si do sedla tohoto krásného zvířete. Často se z toho pak stane láska na celý život - nejen pro malé slečny, ale i chlapce.

Chcete-li svým dětem dopřát neobyčejný zážitek, nasát vůni sena, pohladit koňskou hřívu a projet se v sedle krásnou krajinou s vyhlídkou na hrad Okoř, neváhejte zavítat do Libochoviček.

Pony procházky nabízí nejen procházky s vodičem přírodou pro děti od 2 let, ale organizují i pravidelný jezdecký kroužek a programy pro školky a školy. Čas projížďky na pony krásnou přírodou kousek od zříceniny gotického hradu Okoř záleží na osobní domluvě.

Sama obec Libochovičky chová přes 50 ovcí a na místních dvorcích potkáte mnoho domácích zvířat. Zvláštností je automat na čepované nápoje tzv. pivomat, kde si můžete sami natočit pivo nebo malinovku. Spojte rodinný výlet na Okoř nebo cykloprojížďku okolní přírodou s návštěvou poníků. Vašim dětem se tento výlet bude určitě moc líbit.

Adresa
Pony procházky
273 42 Libochovičky, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: +420 728 252 716
Www: https://ponyprochazky.proweb.cz
Tagy
0-3, 4-6, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.