0-15+ LET | VĚCI K VIDĚNÍ přidat do oblíbených

Autobusový den PID v Letňanech

Pro malé budoucí řidiče a řidičky.

9357567184aba66645ca9d3b0b67cb3e

Ukončete, prosím, nástup, dveře se zavírají!

Koho lákají autobusy a vše co se okolo nich točí, ať určitě přijde 13. 4. 2019 na autobusový den PID (Pražská integrovaná doprava) na terminál metra Letňany. Akce je umístěna na obratišti autobusů hned u východu metra, nemůžete minout.

Uvidíte dopravce, kteří zajišťují městkou hromadnou dopravu, autobusy současné i historické (Škoda, Karosa, Ikarus). Nám se vloni moc líbila projížďka starým autobusem, autobusy jezdí po různých trasách speciálních linek do okolí, výběr je na Vás, kam se chcete dostat. Jízdenky jsou místenkové, takže se nemůže stát, že budete stát, jako běžně v MHD :-).

V rámci autobusového dne proběhne současně i Den otevřených dveří koordinačního dispečinku PID. Představí se i hasičské a policejní vozy hl. m. Prahy. Takže se vyřádí nejen malí řidiči, ale hlavně tatínci a dědečci :-)

V rámci vzájmené spolupráce budete moci za zvýhodněné vstupné navštívit například Bobovou dráhu na Proseku, hvězdárnu Ďáblice, zámek Ctěnice nebo Chvalský zámek. O bobové dráze se můžete více dozvědět zde

Připraven bude doprovodný program pro rodiny, občerstvení a soutěže a atrakce pro děti (workshopy, kolotoče, skákací hrad).

Minulé 2 ročníky měly velký úpěch, akce je velmi dobře organizovaná, akorát se připravte na fronty u stánků s občerstvení a na koupi jízdenek na speciální linky. My jsme byli vloni a letos určitě také nevynecháme :-)

Datum konání

Adresa
Autobusový den PID
Letňany, 199 00 Praha-Praha 18, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: +420234704560
Www: www.pid.cz
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.