Nové dětské hřiště ve Hvězdě

Dětské hřiště, altán, posezení, i zázemí s WC.

Bc62969f7e6527686626ae38a77b4caf

V oboře Hvězda hned u Libocké brány přibylo nedávno nové dětské hřiště. Je určeno především dětem od 5 do 12 let, ale mohu potvrdit, že se zde zabaví i mnohem mladší.

Většina herních prvků je vyrobena ze dřeva, pod prolézačkami jsou vysypané malé kamínky. Rodiče určitě ocení, že je celé hřiště oplocené, zabrání se tak vniknutí psů a zároveň úniku dětí z hřiště :-) Hřiště se pyšní dřevěnou žebříkovou stezkou, houpacími rameny se sedací pomou, houpačkami, domečkem a nechybí ani pískoviště.

Okolo hřiště jsou rozmístěny lavičky a posezení se stolem, kde si můžete pohodlně sníst svačinu. Součástí hřiště je venkovní altán s posuvnými dveřmi v případě horšího počasí a veřejné toalety zdarma. Toalety jsou po celý den udržované a čisté, nechybí malé umyvadélko pro děti.

Jen malá poznámka v neprospěch hřiště - v trávě okolo hřiště jsou sem tam bodláky, proto nedoporučujeme chodit dětem naboso, věříme, že se toto brzy vyřeší.

Kromě nového hřiště u Libocké brány se v oboře Hvězda nachází i další moc hezké lesní hřiště, které stojí za to s dětmi navštívit. Zmínili bychom například to u letohrádku nebo hřiště hned naproti Libocké brány v lese. Na procvičení jízdy na kole doporučujeme také dopravní hřiště a dětské hřiště u hlavní brány ze směru od Ladronky a MHD tramvaje.

Hurá do Hvězdy během celého roku, ovšem v letních měsících je tam obzvláště příjemně!

Adresa
Obora Hvězda
Hvězda, 162 00 Praha 6, Česko
Najít na mapách

Mail: [email protected]
Telefon: +420778477390
Www: www.lesycr.cz
Autor článku

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.